50-lecie pracy zawodowej lek. med. Adama Domagały

 W dniu 17 maja 2021 roku Dyrektor i wszyscy pracownicy Orawskiego Centrum Zdrowia w Jabłonce z okazji tak pięknego Jubileuszu 50- lecia pracy zawodowej złożyli lek. med. Adamowi Domagała serdeczne gratulacje i podziękowania za trud i ciężką pracę na rzecz niezliczonej liczby pacjentów, życząc mu  przy okazji zdrowia, siły oraz sukcesów w dalszym życiu. Dyrektor wręczył Jubilatowi dyplom uznania m.in. z zapisem:

W trakcie swojej długoletniej pracy uznawał  Pan zasadę, że życie wypełnione ciężką i rzetelną pracą daje poczucie satysfakcji oraz motywację do dalszego realizowania swoich marzeń”.

Niech te słowa będą wzorem dla młodych pokoleń.

W imieniu Wójta Gminy Jabłonka przekazano Jubilatowi najserdeczniejsze gratulacje i podziękowania za 50 lat wykonywanej pracy   oraz oddanie i poświęcenie na rzecz pacjentów, co uwieńczyło wręczenie pięknego bukietu róż przez Przedstawicieli Władz Gminy Jabłonka

 

SPZOZ w Gminie Jabłonka poszukuje lekarza do pracowni USG

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gminie Jabłonka pilnie zatrudni lekarza radiologa lub lekarza z uprawnieniami do wykonywania badań USG.  Dysponujemy profesjonalnym aparatem do badania USG ALOKA PROSOUND ALPHA z pięcioma głowicami. 

Forma zatrudnienia, czas pracy i wynagrodzenie do uzgodnienia.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy :

Szczegółowych informacji udziela Dyrektor SPZOZ w Gminie Jabłonka pod nr tel. 600890667 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zmiana godzin otwarcia pracowni RTG

Dyrektor SPZOZ w Gminie Jabłonka informuje, że od dnia 05.10.2020 roku Pracownia RTG będzie czynna codziennie w następujących godzinach :

Poniedziałek 1400 - 1800
Wtorek    730 - 1330
Środa     1300 - 1800
Czwartek   730 - 1230
Piątek   730 - 1230

Koordynator do spraw dostępności

 
  SPZOZ w  Gminie Jabłonka Orawskie Centrum Zdrowia w Jabłonce  informuje, że na podstawie art. 14 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (tj. Dz. U. z 2020r. poz. 1062) wyznaczony został Koordynator do spraw dostępności do usług świadczonych przez nasz Zakład.
 
 Do zadań Koordynatora do spraw dostępności należy przede wszystkim:
 
•   Wsparcie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez SPZOZ w Gminie Jabłonka.
 
•   Przygotowanie i koordynacja wdrożenia planu działania na rzecz poprawy zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
 
•   Monitorowanie działalności SPZOZ w Gminie Jabłonka w zakresie zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
 
Kontakt z koordynatorem ds. dostępności:
 
Adam Kowalczyk nr  tel: 505 057 809

Podziękowania za dostarczone przyłbice ochronne

W imieniu SPZOZ w Gminie Jabłonka składamy najserdeczniejsze podziękowania  Udziałowcom i pracownikom spółki LAMELA SP. Z O.O.  z Łowicza za  dostarczenie przyłbic ochronnych dla naszego personelu medycznego . Dziękujemy za bezinteresowną pomoc oraz okazane serce.
 
 
Serdecznie dziękujemy
 
Dyrektor SPZOZ wraz  z pracownikami

Podziękowania za dostarczone maseczki ochronne

W imieniu SPZOZ w Gminie Jabłonka składamy najserdeczniejsze podziękowania  dla Koła Gospodyń Wiejskich pod Babią Górą w Zubrzycy Dolnej za  uszycie oraz dostarczenie maseczek ochronnych  dla naszego  personelu medycznego. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc.

 
 
Serdecznie dziękujemy
 
Dyrektor SPZOZ wraz  z pracownikami

Podziękowanie za okazaną bezinteresowną pomoc

W imieniu SPZOZ w Gminie Jabłonka składamy najserdeczniejsze podziękowania  Właścicielowi i pracownikom Firmy F.H.U "WĄSKI"Tomasz Basisty za  uszycie maseczek ochronnych  dla naszego  personelu medycznego . W czasie pandemii wirusa SARS -CoV-2 ten  dobry gest jest bardzo przydatny.
 
Serdecznie dziękujemy
 
Dyrektor SPZOZ wraz  z pracownikami

Przyjmowanie pacjentów w czasie zagrożenia epidemiologicznego SARS-CoV-2

W związku z ogłoszeniem przez rząd  stanu zagrożenia epidemicznego związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w naszym kraju, jesteśmy zobowiązani do podjęcia działań zapobiegawczych, zgodnie z procedurami bezpieczeństwa epidemiologicznego, zaleceniami Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.


Aby umożliwić naszym  pacjentom  dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej, a równocześnie zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu medycznego, wprowadzamy następujące zmiany organizacyjne i techniczne:

1. Zwiększenie dostępności porad telefonicznych - przez telefon możesz uzyskać: 

      -  e-receptę, e-zwolnienie,

      - poradę lekarską w przypadkach niewymagających osobistej wizyty pacjenta.

2. Jeśli twój stan zdrowia wymaga osobistej wizyty u lekarza, najpierw zadzwoń do rejestracji, aby uzyskać informację i zarejestrować się do lekarza 

3. Proszę stosować się do poleceń personelu medycznego i wykazać zrozumienie w tej nadzwyczajnej sytuacji.

 

 

Orawskie Centrum Zdrowia Jabłonka

tel. 18 26 420 21, 18 26 420 22, 18 26 528 54

wew. 20 (rejestracja główna)

wew. 23 ( rejestracja dziecięca)

Filia Orawskiego Centrum Zdrowia w Podwilku

tel. 18 28 529 38

Filia Orawskiego Centrum Zdrowia w Zubrzycy Górnej

 tel. 18 28 527 05

Filia Orawskiego Centrum Zdrowia w Lipnicy Małej

tel. 18 27 52 5 35

 


Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższych. Zachowujmy się odpowiedzialnie.