Lekarz ginekolog bedzie przyjmować prywatnie od 04.04.2024r

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gminie Jabłonka informuje że:

Lekarz ginekolog, położnik Andrzej Kupczak będzie przyjmował prywatnie pacjentki w Orawskim Centrum Zdrowia w Jabłonce od dnia 19.04.2024r/piątki od godz. 1600

 

Rejestracja telefoniczna nr. : 698432758

SPZOZ Orawskie Centrum Zdrowia w Jabłonce z ważnym miejscem w plebiscycie medycznym

Informujemy, że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Orawskie Centrum Zdrowia w Jabłonce został tegorocznym laureatem plebiscytu medycznego „HIPOKRATES 2023” zajmując I miejsce w kategorii przychodnia /gabinet w powiecie nowotarskim.

Nasza wysoka pozycja w organizowanym przez "Gazetę Krakowską" plebiscycie to dowód tego, że dobrze wykonujemy swoją pracę. Staramy się razem z całym Zespołem stworzyć przyjazną pacjentom przychodnię i dołożymy wszelkich starań aby się dalej rozwijać i jak najlepiej służyć pacjentom.

 

Dyplom

Święto Pracowników Służby Zdrowia

 Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia obchodzony jest co roku 7 kwietnia z okazji rocznicy powstania WHO czyli Światowej Organizacji Zdrowia.
Natomiast polscy pracownicy służby zdrowia świętują również w liturgiczne święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona lekarzy, które przypada na dzień 18 października.
Święto patronalne Służby Zdrowia, które obchodzi się 18 października jest dla całego zespołu, gdyż zdajemy sobie sprawę, że w procesie ratowania zdrowia chorego uczestniczy cały zespół medyczny, a więc lekarze, pielęgniarki, położne, pracownicy laboratoryjni, czy też pozostały personel, bez których bardzo często lekarz pozostałby bezradny. Wszyscy jesteście ważni i macie swoje miejsce w systemie ochrony zdrowia. W dniu św. Łukasza patrona pracowników Służby Zdrowia pragnę złożyć wyrazy uznania oraz podziękowania za trudną codzienną pracę dla wszystkich pracowników SP ZOZ w Gminie Jabłonka dla: lekarzy, dentystów, pielęgniarek, położnych, pracowników laboratoryjnych, pracownika RTG, pracowników administracji oraz wszystkich nie wymienionych, którzy służą pomocą w każdym miejscu i w każdym czasie. Możemy śmiało stwierdzić, że dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników Nasz SPZOZ wyróżnia się wysokim poziomem świadczonych usług.

Z tej okazji kieruję życzenia do wszystkich, którzy swą pracą, poświęceniem i oddaniem ratują życie i zdrowie drugiemu człowiekowi, często narażając własne. Życzę radości i satysfakcji z pracy zawodowej, aby nie zabrakło sił, cierpliwości i uśmiechu w codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

        kwiaty1

 Dyrektor SP ZOZ w Gminie Jabłonka

Oferta Najmu Gabinetu Ginekologicznego

SPZOZ w Gminie Jabłonka informuje o możliwości wynajmu pomieszczeń na potrzeby ginekologii  (pomieszczenia dostosowane do tego typu działalności)


Miejsce: SPZOZ w Gminie Jabłonka ul.3 Maja 7, 34-480 Jabłonka


Oferujemy:


1.  Pomieszczenia do prowadzenia działalności leczniczej mieszczące się na piętrze budynku   według wykazu:
     •    gabinet ginekologiczny o powierzchni 23,90m²
     •    kabina higieniczna o powierzchni 4,10m²
     •    gabinet położnej poradni ginekologicznej o powierzchni 18,50 m² (lub bez tego pomieszczenia)

Razem powierzchnia użytkowa tych pomieszczeń wynosi 46,50 m²

2.    W pomieszczeniach znajdują się ewidencjonowane urządzenia i sprzęt stanowiące wyposażenie poradni specjalistycznej m.in. USG (dopochwowe) oraz KTG


Kontakt:  Dyrektor SPZOZ 600890667 lub  tel.182642021 wew.37

img 20230417 113143img 20230416 113455 img 20230416 113514img 20230417 115730img 20230417 120742 img 20230417 115707

 

 

Administratorem Twoich danych osobowych będzie SPZOZ W Gminie Jabłonka z siedzibą w Jabłonce przy ulicy 3 Maja 7, 34-480 Jabłonka. W sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pomocą adresu mailowego  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przetwarzanie odbędzie się w celu przeprowadzenia rozeznania składanych ofert na wynajem oraz zawarcia umowy najmu. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania..

 

 
50-lecie pracy zawodowej lek. med. Adama Domagały

 W dniu 17 maja 2021 roku Dyrektor i wszyscy pracownicy Orawskiego Centrum Zdrowia w Jabłonce z okazji tak pięknego Jubileuszu 50- lecia pracy zawodowej złożyli lek. med. Adamowi Domagała serdeczne gratulacje i podziękowania za trud i ciężką pracę na rzecz niezliczonej liczby pacjentów, życząc mu  przy okazji zdrowia, siły oraz sukcesów w dalszym życiu. Dyrektor wręczył Jubilatowi dyplom uznania m.in. z zapisem:

W trakcie swojej długoletniej pracy uznawał  Pan zasadę, że życie wypełnione ciężką i rzetelną pracą daje poczucie satysfakcji oraz motywację do dalszego realizowania swoich marzeń”.

Niech te słowa będą wzorem dla młodych pokoleń.

W imieniu Wójta Gminy Jabłonka przekazano Jubilatowi najserdeczniejsze gratulacje i podziękowania za 50 lat wykonywanej pracy   oraz oddanie i poświęcenie na rzecz pacjentów, co uwieńczyło wręczenie pięknego bukietu róż przez Przedstawicieli Władz Gminy Jabłonka

 

SPZOZ w Gminie Jabłonka poszukuje lekarza do pracowni USG

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gminie Jabłonka pilnie zatrudni lekarza radiologa lub lekarza z uprawnieniami do wykonywania badań USG.  Dysponujemy profesjonalnym aparatem do badania USG ALOKA PROSOUND ALPHA z pięcioma głowicami. 

Forma zatrudnienia, czas pracy i wynagrodzenie do uzgodnienia.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy :

Szczegółowych informacji udziela Dyrektor SPZOZ w Gminie Jabłonka pod nr tel. 600890667 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zmiana godzin otwarcia pracowni RTG

Dyrektor SPZOZ w Gminie Jabłonka informuje, że od dnia 05.10.2020 roku Pracownia RTG będzie czynna codziennie w następujących godzinach :

Poniedziałek 1400 - 1800
Wtorek    730 - 1330
Środa     1300 - 1800
Czwartek   730 - 1230
Piątek   730 - 1230

Koordynator do spraw dostępności

 
  SPZOZ w  Gminie Jabłonka Orawskie Centrum Zdrowia w Jabłonce  informuje, że na podstawie art. 14 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (tj. Dz. U. z 2020r. poz. 1062) wyznaczony został Koordynator do spraw dostępności do usług świadczonych przez nasz Zakład.
 
 Do zadań Koordynatora do spraw dostępności należy przede wszystkim:
 
•   Wsparcie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez SPZOZ w Gminie Jabłonka.
 
•   Przygotowanie i koordynacja wdrożenia planu działania na rzecz poprawy zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
 
•   Monitorowanie działalności SPZOZ w Gminie Jabłonka w zakresie zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
 
Kontakt z koordynatorem ds. dostępności:
 
Adam Kowalczyk nr  tel: 505 057 809