|
Klauzula informacyjna dla Pacjentów

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 
1)  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gminie Jabłonka, ul. 3 Maja 7, 34-480 Jabłonka.
 
2)  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
3)  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usług medycznych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c i Art.9 ust. 2 lit. h,- ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
 
4)  Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
5)  Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 20 lat.
 
6)  Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania.
 
7)  Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego  PUODO.
 
8)  Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym.
Klauzula informacyjna dla osób objętych monitoringiem wizyjnym w Sp Zoz w Gminie Jabłonka